AKTUALNOŚCI


PKiMSA "Carboautomatyka" S.A. przekazała 100.000,00 zł na pomoc Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu w Tychach, celem wsparcia walki z epidemią spowodowaną chorobą COVID-19 wywołaną przez koronawirusa SARS-CoV-2.
 
Przekazała także samochód typu BUS Polskiemu Towarzystwu Ratowników Medycznych z siedzibą w Tychach dla wsparcia działań szpitala.
Slider

Trwa proces produkcji bramownic w zakładzie w Mikołowie
Aktualnie trwa proces produkcji największych bramownic jakie będą funkcjonować na Polskich autostradach.

11 września 2020

Szczegóły


2-4 WRZEŚNIA 2020: EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY
W dniach 02-04.09.2020 odbyła się XII edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Największe spotkanie gospodarcze Europy Centralnej. Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) stał się szerokim i otwartym forum wymiany doświadczeń, opinii i wiedzy o polskiej i europejskiej gospodarce, o ekonomicznych, społecznych i technologicznych uwarunkowaniach jej rozwoju.

4 września 2020

Szczegóły


Realizacja inwestycji „Zabudowa instalacji do granulowania drobnych ziaren węgla na terenie Oddziału KWK „Bolesław Śmiały”
Grupa Carboautomatyka dostarczyła m.in. przenośniki międzyoperacyjne. Urządzenia transportują nosiwo pomiędzy kolejnymi punktami linii technologicznej tj. węzłem załadowczym, budynkiem granulatora oraz magazynami produktu gotowego.

2 września 2020

Szczegóły


ZBLIŻA SIĘ SEZON ZACHOROWAŃ NA GRYPĘ
Celem ograniczenia możliwości zarażenia się wirusem COVID-19 w jednostkach służby zdrowia (przychodnie, szpitale) istnieje możliwość zaszczepiania się przeciw grypie w budynku CARBOAUTOMATYKI we wrześniu 2020.

24 sierpnia 2020

Szczegóły


Współpraca z Wyższą Szkołą Techniczną w Katowicach
W dniu 21.08.2020 zarząd naszej firmy podpisał umowę z Wyższą Szkołą Techniczną w Katowicach w zakresie:

21 sierpnia 2020

Szczegóły