Kontakty bezpośrednie

  • Centrala zwiń

    tel.: (32) 323 43 00;
    fax: (32) 323 43 23

  • Sekretariat pokaż

    tel.: (32) 323 42 42
    e-mail: sekretariat@carbo.com.pl

  • Biuro Zarządu pokaż

    tel.: (32) 323 42 10
    e-mail: bz@carbo.com.pl

  • Zakład P1 pokaż

    Wiceprezes Zarządu Dyrektor Zakładu Produkcji i Montażu Urządzeń Górniczych


    Mariusz Włodarczyk tel: 32 323 43 42 e-mail: p1@carbo.com.pl


    Zastępca Dyrektora Zakładu Produkcji i Montażu Urządzeń Górniczych


    Zbigniew Cybulski
    tel: 32 323 43 42
    e-mail: p1@carbo.com.pl


    Zastępca Dyrektora Zakładu Produkcji i Montażu Urządzeń Górniczych
    Dyrektor ds. Sprzedaży Rynku Krajowego


    Cezary Popczyk
    tel: 32 323 43 09
    e-mail: p1@carbo.com.pl


  • Zakład P2 pokaż

    Dyrektor Zakładu Montażu Urządzeń Przemysłowych
    Andrzej Szewczak
    tel: 32 323 40 38
    e-mail: andrzej.szewczak@carbo.com.pl


    Kierownik Biura Kontroli i Rozliczania Kontraktów
    Magdalena Kowalczyk
    tel: 32 323 42 46
    e-mail: mkowalczyk@carbo.com.pl


    Dyrektor Biuro Projektów i Montażu Systemów Automatyki Przemysłowej
    Benedykt Krzepina
    tel: 32 323 42 67
    e-mail: bkrzepina@carbo.com.pl


  • Zakład P3 pokaż

    Wiceprezes Zarządu
    Aleksander Stabla
    tel: 32 323 43 40
    e-mail: a.stabla@carbo.com.pl


    Kierownik Działu Serwisu Urządzeń Automatyki
    Paweł Szynalik
    tel: 32 323 42 11
    e-mail: pszynalik@carbo.com.pl

  • Centrum Obsługi Serwisowej pokaż

    SERWIS URZĄDZEŃ POWIERZCHNIOWYCH
    tel.: 32 323 43 33
    fax: 32 323 42 75
    email: serwis@carbo.com.pl

    SERWIS URZĄDZEŃ DOŁOWYCH
    tel.: 32 323 43 12, 32 323 43 17, 32 323 42 94
    tel. kom.: 660 798 279

    HELP DESK CARBOAUTOMATYKA 24H:
    - urządzenia powierzchniowe: 32 323 43 33
    - urządzenia dołowe do 1000V: 694 406 015 lub 660 798 371
    - urządzenia dołowe powyżej 1000V: 660 798 279 lub 668 180 304

    SERWIS PRZETWORNIC CZĘSTOTLIWOŚCI HELP DESK DANFOSS 24H:
    668 180 305